LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sahara vol. 1

Znovu po roce jsme vyrazili na Saharu na VO. Tentokrát s posilou, kamarádem Jirkou. Po dlouhé cestě na Saharu, odvození věcí na ostrov a samotnému vybalení věcí jsme konečně nahodili. Po tom všem jsme si mysleli, že si na chvíli sedneme a odpočineme si. To jsme si ale vážně jen mysleli. Po nahození neuběhlo ani půl hodiny a podebírali jsme první menší kapry.  Tímto, pro nás odstartovala neskutečná výprava.

První noc, jsme toho moc nenaspali. Z předešlé taktiky, udělat jakýkoliv záběr, jsme už pomalu ustupovali. Z menších nástrah jsme přešli na větší. Tím se nám zvedala i velikost ryb, ale množství ryb, které jsme neustále zdolávali, se nezměnilo. Ryby nám braly jak přes den, tak i v noci. Rybařina je dřina, to se nám na této výpravě potvrdilo. Po třech dnech na ostrově jsme skončili s výsledkem 55 kaprů a 1 obří cejn. Tato výprava se stala pro nás všechny nezapomenutelnou.

Tomáš Toman

Autor: Tomáš Toman

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00