LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Repelent pro rybáře bez odporného chemického zápachu! Nástraha při napichování nenačichne

Repelent proti komárům a klíšťatům pro rybáře je nutnou součástí rybářské výbavy. Podmínky u vody jsou totiž naprosto ideální pro tento nepříjemný hmyz, který dokáže rybářům pořádně znepříjemnit život. Jenže! Drtivá většina repelentů na komáry a klíšťata vydává ostrý chemický zápach. A to může být problém! Protože při manipulaci s nástrahou ji můžeme „pachově poškodit“. To ale neznamená, že rybáři nemají repelenty na komáry a klíšťata používat. To ani náhodou! Co ale vyzkoušet repelent na komáry a klíšťata bez nepříjemného chemického zápachu?

 

Repelent Protector (přírodní aroma)

Špičkový repelent proti komárům a klíšťatům pro rybáře, který nemá ostrý chemický zápach jako jiné repelenty. A to je zcela zásadní! Díky tomuto repelentu tak mohou rybáři bez nejmenších obav nastražovat oblíbené nástrahy na háčky, přitom se nemusí bát, že by na nástrahu nanesli nepříjemně páchnoucí chemický prostředek. To fakt ne!

Tento repelent Protector obsahuje přírodní aromata, která výrazně napomáhají k tomu, že tento repelent proti klíšťatům a komárům nepáchne. Tohle je ochranný přípravek proti nepříjemnému hmyzu přesně pro rybáře! Velkou výhodou je, že tento repelent nenechává stopy na oděvu – nepoškozuje bavlnu, vlnu, anebo nylon. Super!

To ale neznamená, že když tento repelent nepáchne ostrým chemickým odérem, že by neodpuzoval nepříjemný hmyz. To ani náhodou! Tento repelent skvěle působí proti klíšťatům nebo komárům, takže rybář je u vody dokonale chráněn před tímto nepříjemným (a nebezpečným) hmyzem. Repelent proti komárům působí až 8 hodin, proti klíšťatům až 4 hodiny. Ochrana je zajištěna!

 

Repelent používáme tak, že jej aplikujeme na pokožku ze vzdálenosti alespoň 20 až 30 centimetrů. Pokud si chcete repelent pro rybáře proti klíšťatům a komárům nanést na obličej nebo třeba krk, pak si jej nastříkejte do dlaní a až poté na zmíněné části rozetřete.

 

Repelenty na oblečení nebo bivaky

Tím, že rybář nanese repelent proti komárům nebo klíšťatům na povrch těla, se sice chrání po určitou dobu proti komárům nebo klíšťatům. Ovšem přesto tato ochrana není stoprocentní! Proto je dobré použít například i repelent na oblečení (vydrží až 24 hodin), který nanesete na suché a čisté oblečení, takže se vám na něm nebudou zachytávat třeba zmíněná klíšťata, protože vaše oblečení bude fungovat jako ochranné „brnění“.

Další repelent je potom určen pro nástřik na campingového vybavení (vydrží až 28 dní). Tento repelent je například velmi vhodný na silně promočených nebo zarostlých březích. Právě zde se totiž ve velkém množství vyskytují nebezpečná klíšťata, která není radno podceňovat. Proto je držte dále od vašich rybářských obydlí s pomocí speciálního repelentu. Oba zmíněné druhy ochranných prostředků proti klíšťatům a komárům si prohlédněte v přiloženém videu výše…

Blok souvisejících produktů
Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00