LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

První jarní vycházky

Ahoj rybáři,

konečně je tu jaro, jedno z nejkrásnějších období roku, a já se mohl vydat na první jarní vycházky na svazovou vodu, na této vodě jsem rybařil poprvé. Když jsem poprvé viděl tuto vodu, byl jsem nadšený, nádherná voda.

Na všechny výpravy jsem zvolil jako návnadu Wild Strawberry a World Record Carp Corn 20mm, který mi funguje skoro na všech vodách a věřím mu na 100%. První vycházku na tuto vodu se mi nepodařilo nic ulovit. To jsem získával různé informace o této vodě a užíval si krásy této vody a okolní přírody. Druhou vycházku jsem si strašně přál první jarní jízdu. A ona přišla, krásná jízda! Podařilo se mi ulovit pěkného šupináče o hmotnosti kolem 10kg, vzal si 2x20mm World Record Carp Corn. Měl jsem velikou radost, byl to můj první kapr z tohoto revíru. Další vycházka byla na 4 dny o velikonočních svátcích. Byla velmi úspěšná. Bylo krásné ráno, koukám na vodní hladinu a v tom se pomalu roztočí cívka. Krásný pohled! Po super souboji podebírám nádherného šupináče o váze 17,5kg! A zase World Record Carp Corn! Měl jsem obrovskou radost. Třetí vycházka na tuto vodu a hned mi vydala tohoto krásného šupináče. Děkuju ti sv. Petře!

Za LK Boys Patrik Bednář

Autor: Patrik Bednář

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00