LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

První jarní kapři

Zdravím všechny rybáře a rybářky,

jaro je v plném proudu a spousta z nás už navštívila svoje oblíbené vody. I já jsem se konečně vydal na jednu z mých oblíbených svazových vod a už jenom to, že jsem se dostal k vodě, mi bohatě stačilo ke štěstí. Tuto jednodenní vycházku jsem prožil společně s Patrikem Bednářem, který byl na této vodě poprvé a byl z ní od pohledu uchvácen. 

Jako hlavní návnadu jsem zvolil Wild Strawberry ve velikosti 14 a 18 milimetrů společně se zbytky boilies World Record Carp Corn. Jelikož se do revíru pravidelně vysazuje kapr menšího vzrůstu, tak jsem tomu musel přizpůsobit i nástrahu a vsadil na 2x Fresh Boilies Wild Strawberry.

Montáže jsem nahodil a naplno si užíval krásu jarního období. Sluneční paprsky se silně opíraly do vodní hladiny, ptáčci si hlasitě prozpěvovali a vítr občas promíchal vůně jarní přírody. Zkrátka počasí jak má být. Ale i čas zběsile plynul a nebudu zastírat, že jsem si ten vytoužený záběr po zimě nepřál. Večer se nezadržitelnou rychlostí blížil. Bylo téměř půl šesté, za kapra bych v tu chvíli dal snad cokoli. Nepřál jsem si nic jiného. Hlavou se mi honily různé nápady a myšlenky, ale pořád jsem věřil v to, co jsem dělal, a to se během pár minut ukázalo jako to správné. Vlasec se z cívky odvíjel neskutečnou rychlostí. To byl přesně ten moment, který mě naplňuje a na který jsem čekal netrpělivě v dobách, kdy naše milované vody byly pod tlustou vrstvou ledu a sněhu. Nicméně jsem kapra úspěšně zdolal. Tento kapr nebyl extrémních rozměrů, a možná jsem si kvůli němu uvědomil několik důležitých faktů. Třeba zrovna ten fakt, že ryba nemusí mít 10 či 20 kilo, aby dokázala vykouzlit úsměv na tváři. Měli bychom si uvědomit, že váha úlovku je jen číslo, které nikdy nedokáže vyjádřit pocity a zážitky z našich výprav. Avšak večer pokračoval a do samého závěru mě sv. Petr udělal ještě jednou šťastným, a to když se cca půl hodiny před koncem výpravy rozjel i druhý prut. Toto bylo opravdu nejlepší zakončení dne, jaké jsem si mohl přát. Na konci montáže byl chycen za háček Heavy Carp nádherně zbarvený šupináč v plné kondici s čistou tlamkou a bez jakýchkoliv zranění či poškození. S radostí jsem ho pustil zpátky do svého živlu, sbalil věci, uklidil místo a odjížděl domů s myšlenkami na další výpravu, která se doufám brzy uskuteční.

Za LK Boys Radek Strnad

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00