LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Prostě si zachytej – tipy na záběry

Voda je jako žiletky. Ano, za každou ohnutou špičku, potopený splávek a vlastně kontakt jsme v tento čas vděčni. S tímto cílem, prožít nějakou akci, jsme k vodě vyrazili i my a nafotili Vám pár tipů, jak si aktivně zachytat.

Rybář tak nějak dopředu přemýšlí, kam vyrazí a jakou si vezme nástrahu a návnadu. My tentokrát zvolili stojatou vodu, protože ta sněhová v řece je ještě dost divoká. Protože jsme šli jen na pár hodin, zvolili jsme jednoduchý systém method-feederového krmítka a nugetky, které nešpiní ruce a krásně vypadají, snad tak budou i fungovat. Nástrahy? Co jim bude ve studené vodě šmakovat? Není nad to mít na výběr, a tak s sebou bereme živé nástrahy a novinky, jako jsou plovoucí pelety, rozinky nebo CUC!

Novinka NUGETKY CUC!, už žádné opatlané ruce a pruty. Jednoduše naplníte method feederovou formičku a namáčknete nugetky do krmítka.

 

Jako nástraha se nám osvědčil CUC! Ananasové příchutě.

 

Po vhození do vody se nugetky začínají krásně uvolňovat a CUC! Ananas je prvním soustem nad krmítkem.

 

Jednoduchý a velmi účinný způsob, jak si v jarním období zachytat. Nic ovšem není zázračné a musíte rybařit v místech, kde ryby opravdu jsou. Věnujte velkou pozornost mělčinám!

 

Výhodu nugetek je jejich variabilní použití. V momentě můžete do krmítka použít mix příchutí, ale i barev. Co takhle třeba jarní mix ovocných příchutí?

Plovoucí peletky v atraktivních barvách jsou ideální alternativou nástrahy v kombinaci s CUC! Nugetkama.

 

Method Feederová sestava těsně před náhozem s plovoucí peletkou pronikavého aroma medvědího česneku.

 

Peletky se ještě nestihnuly rozpustit a bílá plovoucí peleta medvědího česneku zachutnala nádhernému kapříkovi.

 

Method Feeder je především o zábavě, a to především ocení mladí rybáři, kteří vyžadují jednu akci za druhou.

Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00