LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Práva tvář Hejlova

Zdravím všechny LKáčka,

ve středu 8.5. jsme vyrazili na klubovou vodu Hejlov. Tato voda o rozloze 24 ha v sobě skrývá několik kapřích skvostů. Počasí nám vůbec do karet nehrálo, mělo být docela chladno a my jsme jeli k přítoku jezera, kde je maximální hloubka 2 metry. Když jsme přijely k vodě, tak mě opravdu chytla za srdce, Hejlov je opravdu přenádherná voda. Na Hejlově to docela bralo, hlavně na místech 1 a 2 doopravdy chytali, dokonce před dvěma dny se chytil největší kapr jezera Koudy.

Po příjezdu na místo a po dlouhém vybalování jsme vyjeli na vodu. Já jsem na dva pruty dal pop-up Compot NHDC a Ananas a na třetí prut jsem dal Chili Squid s ananasem. Do setmění se nic nedělo, ale v půl desáté udělal táta záběr na Corn, ryba dlouho jela proti nám a mysleli jsme si, že to bude pěkný lín, ale u břehu se ukázal mohutný šupináč, tipoval jsem 15-16 kg, ale váha ukázala 22,1 kg, což po vynulování saku bylo 19,6 kg, krásný šupík, rybu jsme vyfotil a po ošetření Carp Clinicem si plave zpátky ve vodě. Druhý den pořád pršelo a místa u hráze chytala, ale my bez záběru. V noci jsem na montáž Ronie Rig dal Duo X-tra Wild Strawberry/Carp Secret, které jsem obalil v obalovačce, a po chvíli přichází opatrný záběr, ryba pořádně bojuje, ale nic velikého to nebude, u břehu se ukazuje veliký lín, který končí v podběráku. Lín je opravdu netradiční, za prsní ploutví má menší hrb, váha ukazuje 5,1 kg, opravdu veliký lín a měří 65 cm, je to jeden z největších línů této vody, po chvíli si opět plave ve vodě. Udělal mi skutečně velikou radost. Popku jsem obalil v obalovačce a když chci prut nahodit, tak brácha vytahuje štičku na feeder, kde měl kukuřici Compot NHDC. A já dostávám záběr na prut z druhé strany, kde mám Corn, ale ryba po chvíli spadla, místo ryby z vody vytahujeme několik metrů vlasce se 7 backleady. Táta ten večer chytil lína 3,5 kg a jeli jsme domů. Tato voda je doopravdy nádherná a příští rok sem opět pojedeme.

Přeji všem slušným rybářům plno úspěchů!

Za LK Boys Martin Řehák

Autor: Martin Řehák

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00