LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

24h na Labi

Zdravím LKáčka, 

8.5. jsem vyrazil na řeku Labe. Po příjezdu na místo jsem si nakrmil boiliesem Nutric Acid, který jsem na jeden prut našil.

První záběr přišel kolem 23h, ale bohužel jsem o rybu přišel ve vázce. Ráno jsem opět trochu dokrmil. Chvilku po náhozu mi vyjel prut a po chvilce se na podložku podíval kapr o váze 6,5kg. Chvilku před odjezdem přišel další záběr a po chvilce jsem podebral kapra o váze 11kg, který sebral jednu kuličku Nutricu. Ať vám to jezdí. 

Petr Skopový

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00