LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Poslední prázdninová výprava

Zdravím všechny LKčka! Poslední týden o prázdninách jsme s kamarády vyrazily na naše oblíbené místo na řece Labi. Ryby vůbec nechtěly spolupracovat, až pátý den jsem podebral kapra o váze 12.2 kg na a zachutnal mu Compot N.H.D.C. na panáčka.

Poslední den se připlula na břeh podívat vypasená jikrnačka o váze 15.6 kg a tu zaujal Sea Food. Kamarádovi se podařili nádherní tloušti, největší o velikosti 67 cm a také na Compot N.H.D.C. Nakonec to byla docela úspěšná výprava.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00