LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Podzimní rybářský tábor

Přes podzimní prázdniny jsem se svým bratrem navštívil podzimní tábor v Holíně, kde jsem byl již na letním táboře. Na ryby jsme šli prakticky hned po příjezdu a ubytování.

Na rybníku byl neskutečný klid a proto se nám hned po deseti minutách podařilo chytit 118 cm dlouhého jesetera. Po další půlhodině přišel další, tentokrát ovšem o dva centimetry menší. Poté přišli ostatní táborníci a už nic nebralo. Následující dny se odehrávaly ve stejném duchu jako den první. Nakonec se podařila i krásná štika, která se nechala nachytat na stahované boilie. Používali jsme boilie Nutric Acid, které bohužel nefungovalo celou dobu, tudíž jsem potom přešel na osvědčenou taktiku, která na tomto revíru funguje skvěle. Chytání s mikropeletkami jeden metr od břehu na žížaly. Tento způsob lovu je sice velice jednoduchý, ale já sám ho považuji za jeden z nejúspěšnějších způsobů, jak chytat jesetery.

Autor: Jan Ježek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00