LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Podzim

Letní počasí nám vystřídalo podzimní, a to je ten pravý čas, na který se každý kaprař těší. Tropické teploty nám vystřídaly ranní mrazíky, a to je ten pravý čas, kdy je třeba sedět u vody a čekat na nějakého toho podzimního velikána. Břehy se nám vyprázdnily od většiny rybářů a u vody zůstávají už jen ti tiší zmrzlí srdcaři, kteří tento sport mají opravdu v srdíčku.

Osobně mám toto období moc rád. Zní to pro někoho možná divně a klepají si prstem na čelo, ale mám rád tato mrazivá rána, kdy máme jinovatku na vybavení, které zůstalo přes noc venku. Ranní opary vystupující z vodní hladiny při východu slunce. To jsou nezapomenutelné okamžiky, které mě dokáží zahřát i v mínusových ranních teplotách. 

Kapři se nám krásně vybarvují do podzimních barev a přibírají na váze z důvodu očekávané nevyhnutelné dlouhé zimy, která přináší půst od většiny přirozené potravy.

V tomto období se mi nejvíce odsvědčily příchutě nástrah z řady Euro Economic boilies Chilli Squid a Duo X-Tra boilies Nutric Acid / Pineapple. Tento druh boiliesu používám v tomto období nejčastěji a přináší mi pravidelné úspěchy. Používám jak klasické potápivé boilies, tak i samotné plovoucí boilies. K této nástraze používám k zatraktivnění PVA punčochu s peletkami stejných příchutí, které pak zaliji tekutou potravou All Amino Nutric.

Přeji vám mnoho krásných podzimních úlovků a budu se těšit, až se s námi o ně podělíte.
S pozdravem Jarda Hruška

Blok souvisejících produktů
Autor: Jarda Hruška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00