LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Míra Kratěna s taťkou na Sahaře

V nedávné době jsme s taťkou vyrazili k vodě. Po akcích na svazových vodách jsme tentokrát zvolili perfektně zarybněnou pískovnu Sahara. Na tento lov jsem se těšil, protože zde člověk nikdy neví, jaký klenot z místní obsádky mu zabere. Voda byla dost obsazena a výběr místa tedy zůstal ryze v možnostech systému.

Připadlo nám místo 6 a to se z pohledu větru a aktuální situace nejevilo moc dobře. Obavy se potvrdily!!! Ryby byly celý den v jiných částech vody, kde když seděl někdo s rybářským štěstím, zažil lov jako z pohádky. My jsme záběrů neměli mnoho. Většina jich přišla za tmy, kdy se ryba trochu rozjela. Konečné skóre ale dopadlo dobře. Udělali jsme cca 15 záběrů. Co do množství nás svatý Petr podělil rovnoměrně. Velikost se však jednoznačně přiklonila na stranu stáří a zkušeností. Taťka během 24 hodin ulovil dva kapry pře 24kg. Byl to doslova neuvěřitelný zážitek. Opět se potvrdilo, že místní ryby mají mnoho zkušeností a je potřeba vyzkoušet různá místa, nástrahy a taktiky lovu, aby člověk neseděl na břehu bez záběru. Co se krmení týká, tak nám nemohl zůstat doma velice úspěšný LK Baits CUC a SEA FOOD. Musím říci, že vzájemné kombinace těchto nástrah nám přinesly mnoho krásných zážitků, jak letos, tak i minulou sezonu.

Jaromír Kratěna

Autor: Jaromír Kratěna

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00