LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Method feeder s líny

Zdravím Vás LKáčka, rád bych se podělil o mé jarní úspěchy s produkty z řady IQ Method Feeder a konkrétně s mou nejoblíbenější příchutí Medová kukuřice

Velkou část jarních vycházek jsem kombinoval, a to tak, že jsem si bral jeden prut na kapry a druhý feederový. Neměl jsem tušení, jak budou kapři po zimě spolupracovat, tak jsem se rozhodl pro tuto kombinaci v domnění, že si alespoň zpříjemním lovem menších ryb pobyt u vody. I když se kapříkům opravdu moc spolupracovat na feeder nechtělo, byl jsem s každou vycházkou velice spokojený. Povedlo se mi totiž pochytat veliké množství krásných línů. Nebyla vycházka, abych alespoň jednoho lína nedostal na břeh. Bylo evidentní, že jim medová kukuřice opravdu chutná.

Místa pro lov jsem si vždy lehce předkrmil, 4-5 krmítek IQ Method Feeder peletek, a až následně jsem nahazoval s nástrahou. Byla to radost, pokud mé místo líni navštívili ve větším počtu. Na konec této kratší zprávičky přidávám pár fotek ulovených zelených krasavců.

Za LK Boys
Tomáš Koubek  

Autor: Tomáš Koubek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00