LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Malá svazovka a rybářský tlak

Petrův zdar LKáčka, 

ryby mi nedaly spát, a tak jsem vyrazil na prodloužený víkend na jednu malou svazovou vodu s obrovským rybářským tlakem.

Věděl jsem, že na této vodě mám největší šanci uspět tím, že rybám předložím něco nového, neokoukaného, a tak bylo jasno - NUTRIGO! Ráno ve 4:00 jsem byl na místě vybalen a připraven nahodit. Obrovským překvapením pro mě bylo,že za dvě hodiny jsem měl záběr, a jak jinak než na NUTRIGO BLOODWORM. Po 15 minutovém souboji jsem kapra zdolal. Bylo to 12 kg svalové hmoty. Ten den večer jsem měl ještě dva záběry, ale jak už to tak bývá, jednou je rybář vítěz, jednou poražený, a tak jsem o jednoho přišel kousek od břehu. Další kapr mi ale zase náladu spravil. Byl sice malinko zdeformovaný, ale to mu na kráse neubralo. Do konce výpravy se mi povedlo zdolat ještě jednoho kapříka kolem 60 centimetrů. Nejúspěšnější nástrahou se stalo NUTRIGO BLOODWORM s PVA punčoškou.

Za LK Boys Pepa Vajai

Autor: Josef Vajai

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00