LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

LK Baits Nutrigo Plumberry 800g

Novinka

LK Baits Nutrigo Plumberry 800g

Výrobce: LK Baits

Všechny spadlé peckoviny a plody do vody jsou pro ryby lehce dostupnou potravou, kterou vyhledávají… Celý popis

Katalogové číslo: 04190108

449 Kč s DPH
Po registraci 449 Kč 427 Kč

Na objednávku
+
-

Popis produktu

Všechny spadlé peckoviny a plody do vody jsou pro ryby lehce dostupnou potravou, kterou vyhledávají na základě přírodního signálu, který jsme aplikovali dovnitř této bomby! NUTRIGO Plumberry obsahuje olej ze švestkových pecek za studena lisovaných s krásně mandlově marcipánovou vůní. Olejový destilát uvnitř jednoho kusu návnady se rovná jednomu kilogramu peckovin! Ve spojitosti s ostatními výtažky a ingrediencemi je NUTRIGO Plumberry neskutečným lákadlem pro kapry a amury.

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na masové - rybí - kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci s Purple Plum a Wild Strawberry. Celoroční použití!

Dozvědět se více na webu NUTRIGO a v článku.

návnada x nástraha

11. 03. 2020 | Petr

Dobrý den,<br /> píšete o NUTRIGO pouze jako o návnadě. Tzn. není vhodné k nastražování, např. "na vlas"?<br /> Děkuji Petr

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Nutrigo určitě je vhodné i k nastražení pod háček klasickou vlasovou metodou. Je pravda, že pro jednoduchost byl zvolen slogan "Nová dimenze návnad", je to údernější a snáze zapamatovatelné, než kdybychom tam uváděli návnad a nástrah, ale určitě to nevylučuje použití Nutriga jako nástrahy. Snad z každé návnady se dá udělat připevněním pod háček nástraha a v tomto případě je to více než vhodné. Pouze krmit Nutrigem a nemít jej nastražené pod háčkem podle našeho názoru nedává příliš smysl. Jako úplně nejlepší použití se nám jeví nastražit Nutrigo pod háček a přikrmit buď trochou samotného Nutriga, a nebo přikrmit směsí složené z větší části z klasického boilie, které běžně používáte, a z menší části právě z Nutriga, které máte i nastraženo.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Dodací lhůta?

28. 02. 2020 | Jaroslav Malý

Jaká je vaše dodací lhůta?

Dobrý den,

pokud je zboží skladem, což v tomto případě je, pokud se jedná o Nutrigo, tak když si zboží objednáte před předáváním objednávek dopravci (odpoledne kolem 15-16 h), tak Vám objednávka dorazí hned druhý den. 

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Nutrigo

15. 02. 2020 | Pavel Szabo

Jak dlouho vydrži do rozpadu dekuji

Dobrý den, 12-24 hodin, záleží podle teploty vody, proudu a aktivity bílé ryby.

děkuji

s pozdravem

Gabriela Krásová

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00