LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

LK Baits Nutrigo Bloodworm 200ml

Novinka

LK Baits Nutrigo Bloodworm 200ml

Výrobce: LK Baits

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší… Celý popis

Katalogové číslo: 04190103

159 Kč s DPH
Po registraci 159 Kč 151 Kč

Na objednávku
+
-

Popis produktu

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší laboratoři získáváme šťávu a neodolatelný výluh z patentek, které díky naší speciální technologii aplikujeme do NUTRIGO a necháváme reagovat s dalšími důležitými ingrediencemi.  NUTRIGO Bloodworm je ideální používat na všech revírech s bahnitým dnem ale i na jiných lokalitách, protože ryby mají potravní signál z patentek v sobě velmi dobře zakódovaný. Hrstka návnad vnáší do vody tolik přirozeného signálu, že se vyrovná několika kilogramům živých patentek!

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na rybí - masové - kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci se Spice Shrimp. Celoroční použití!

V jedné návnadě je extrakt a výtažek, který se rovná 300g živých patentek.

Dozvědět se více na webu NUTRIGO a v článku.

Dodání

12. 06. 2020 | Iveta GABZDYLOVA

Dobrý den když to u Vás objednám stihne balíček dorazit na manželove narozeniny které má 12.8.? Děkuji za odveď

Dobrý den, LK Baits Nutrigo Bloodworm 200ml určitě do 12.8. bude.

Můžete udělat objednávku. Děkuji

s pozdravem

Gabriela Krásová

Zboží na objednávku

02. 03. 2020 | Tomáš Pertlík

Dobrý den, mám dotaz. Jak dlouho trvá dodání zboží na objednávku? Děkuji za odpověď Pertlík

Dobrý den,

výroba Nutriga je velice náročná, a to i na čas, a i přesto, že výroba jede na maximum, tak nestíháme v dostatečném množství vyrábět všechny druhy Nutriga tak, abychom uspokojili veškerou poptávku. Dobu naskladnění patentky zatím bohužel nejsme schopni přesně určit.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.
Tým LK Baits

Nutrigo

02. 03. 2020 | František Pták

Dobrý den, rád bych se zeptal na položku ve Vašem eshopu. Balení po 200ml je tedy tekoty dip a 800g balení je již samotné boilies?<br /> Předem děkuji <br /> Hezký zbytek dne <br /> František Pták

Dobrý den,

nikoliv, žádné další příslušenství jako dipy, boostery, pasty atd. k Nutrigu není k dispozici, k dispozici je pouze Nutrigo (jako kuličky), a to ve dvou variantách balení. Jednou variantou je vetší balení - sáček o hmotnosti 800g, druhou variantou je malý plastový kelímek o objemu 200 ml, ve kterém jsou úplně stejné kuličky Nutriga jako v sáčku. Velikost kelímku (200 ml) je stejná jako např. u našich past.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Dostupnost - Nutrigo Bloodworm

01. 03. 2020 | Martin Oulický

Dobrý den, <br /> <br /> chystám se objednat produkt Nutrigo Bloodworm ale koukám, že není skladem. Rád bych se v rychlosti zeptal, za jak dlouho budete mít produkt na skladě? Zajímá mne to i z důvodu, že bych nerad čekal delší dobu na zásilku, jen pro nedostupnost Nutrigo Bloodworm, to bych raději rozdělil plánovanou objednávku. <br /> <br /> Děkuji,<br /> M.O:

Dobrý den,

výroba Nutriga je velice náročná, a to i na čas, a i přesto, že výroba jede na maximum, tak nestíháme v dostatečném množství vyrábět všechny druhy Nutriga tak, abychom uspokojili veškerou poptávku. Dobu naskladnění patentky zatím nejsme schopni přesně určit, doporučujeme objednávku rozdělit a nebo místo patentky vyzkoušet jinou z příchutí, mezi zákazníky jako nejpopulárnější se jeví Mango, které můžeme doporučit.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.
Tým LK Baits

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00