LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Letní Zig Rig

Ahoj LKáčka,

ještě při hodně teplých letních dnech jsem se vydal na jeden rybník. Dopředu jsem věděl, že přes den udělat záběr od lepší ryby bude velký oříšek. Přišel jsem kolem 8. hodiny ranní, když ještě nebylo velké vedro. Všiml jsem si hejna kapříků, kteří se vyhřívali na hladině, mezi nimi byli i menší amuři.

Proto jsem zvolil na jeden prut zig rig. V tašce jsem měl v esenci připravený Zig rig boilies Wild Strawberry / Carp Secret. Když jsem měl prut připravený, tak jsem si ještě připravil method mix pro větší atraktivitu mé nástrahy ve sloupci. K místu jsem si mohl dojít, hejno bylo u větví u břehu. Na začátek jsem tam hodil dvě koule method mixu a položil svoji montáž. Mezitím se rozjel můj první prut na panáčka, byl to menší kapřík, již jsem ho chtěl pustit, a v tom se rozjel můj druhý prut na zig rig. Kapra jsem rychle přikryl, polil ještě rychle vodou a běžel pro druhého. Úspěšně jsem ho zdolal a měl jsem v podložce double – sice menších kapříků, ale udělali mi radost. Ještě než jsem šel domů, tak se mi povedl ještě jeden double kapra a menšího amura.

Za LK Boys Daniel Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00