LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Letní prdlajsběr

Honba za penězi, práce na baráku a spousta dalších povinností mi nedovoluje trávit svůj volný čas tím co mám rád. Proto jsem se rozhodl své auto předělat tak, aby mi plně nahradilo to, co po celém dni v práci potřebuji.

Není jednoduché udělat záběr na místech, která jsou přístupná autem. Ale když potřebujete každé ráno po páté hodině sbalit a mazat do práce, vidím to jako nejlepší řešení. Záběrů je hodně pomálu, většinou se vyspím LKrásně do růžova, ale sem tam něco brnkne, a to je pak teprve odměna. Snad se to brzy zlomí a mně zas bude správně smrdět auto mokrým podběrákem a podložkou. 

Paťas

Autor: Patěna Novotný

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00