LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Leden na Lac de Saint Cassien (7. 1.2007)

25. Prosince 2017 odjeli na Cassien Jiří Pacovský a Tomáš Blažek. Hned první den mě Tomáš napsal zprávu, že na plovoucí boilie Cass 07 Pineapple chytil kapra tuším okolo 17,80 kg.

Tomáš chytal na několik druhů boiliesu, které si ode mě vzal, ale ananas excelovat na plné čáře. Proto jsem si ho připravil také a s mým kamarádem Pepou vyrazili na Cass. První dny jsme seděli u mostu a až na dva cejny se nic nedělo. Ostatní rybáři byli taktéž bez kontaktu. Čas ubíhal a mi se ve třech rozhodli zabalit a odstěhovat se do severu. To byl vynikající tah. Tomáš s Pepou šli k bójkám a já šel na špici tzv.: „Table Place“. Hned první noc Tomáš vytáhl kapra na plovoucí Cass 07 pineapple. Já zůstával stále bez záběru. Proto jsem se rozhodl k přesunu na přítok. Tento den se vše ubíralo k lepšímu. Chytil jsem prvního kapra výpravy, vlastně i sezóny. I Tomášovi se dařilo a překročil znovu na Cass 07 Pineapple svůj posavadní osobní rekord z Cassienu kaprem na váze 21,80 kg. Poté vše šlapalo jako hodinky a my díky plošnému zakrmení a nutné dávce štěstí zdolali mnoho kaprů nad 15 kg a několik nad 20 kg hranici. Byla to určitě nezapomenutelná výprava. 

text: Lukáš Krása

article img

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00