LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Hrabě a Cabi na své oblíbené pískovně

Ahoj LKáčka, koukám, jak Vám to hezky jedí, tak přidáme taky trošku do mlýna. S Cabim jsme byli na třech několika hodinových vycházkách. Naše oblíbená místa bohužel zarostla, né travou, jak je to běžné, ale ploty. Na Pardubicku máme novou módu skupovaní a pronajímání si pozemků na březích oblíbených pískoven. My tomu říkáme státní soukromky. Stát vysazuje ryby a oni kasírují. Jak prosté! Nezbylo nám tedy nic jiného než se vypakovat.

Našli jsme nenápadné místo v odlehlé části písáku. Opět se potvrdilo, jaký má význam rybářský tlak na chování ryb. I bez předkrmení nám náš oblíbený "sýfůdek" fungoval skvěle. Ke každé montáži jsme přihodili jen pár kuliček. U háčku byl na našem vymazleném návazci nastražen pěkně neutrálně vyvážený Sea Food. Jenom doufáme, že nám tohle místo taky brzo nezaroste :-(!!!

 S pozdravem "Lovu zdar a kaprům zvlášť" se loučí Hrabě a Cabi

PS: Váhy a míry ryb jsme vždy brali jako vodítko k porovnání, jak se našim miláčkům daří. Ale už ryby měřit a vážit nebudeme. Cítili jsme se dost nepříjemně, když jsme byli nařčeni, že si vymýšlíme. Mrzelo to o to více, že to byl dobrý známý. A za to to přece nestojí, kaprařina má dodávat radost. Jinak to nemá smysl!!!

article img

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00