LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Korda lékárnička Carp Care Kit

Korda lékárnička Carp Care Kit

Výrobce: Korda

<p><span >Lékárnička pro ošetření ryb. Žádný <strong>sportovní rybář</strong> se nemůže nazývat „sportovním“, pokud nemá ve své výbavě prostředky na kvalitní ošetření ulovené ryby a vrací ji viditelně zraněnou a to ať po háčku či na těle bez toho, aby ji ošetřil.</span></p> Celý popis

Katalogové číslo: KCC4

599 Kč s DPH
Po registraci 599 Kč 569 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

Lékárnička pro ošetření ryb. Žádný sportovní rybář se nemůže nazývat „sportovním“, pokud nemá ve své výbavě prostředky na kvalitní ošetření ulovené ryby a vrací ji viditelně zraněnou a to ať po háčku či na těle bez toho, aby ji ošetřil. Všichni zasekneme háček do ryby, užijeme si zdolávání a pak se s ní kocháme na břehu. Korda přichází se skutečně profesionálním setem, který obsahuje preparát určený k ošetření poraněné kapří tlamy, druhý preparát k  ošetření poranění na těle kapra a aplikační tyčinky. Korda Carp Care Kit skutečně pomůže poškozené rybě, aby se zotavila ze svých zranění.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00