LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

KONEC TŘENÍ NA PÍSKOVNĚ

Ahoj přátelé rybáři, v druhé půlce května jsem se vydal společně s kamarády na pískovnu nedaleko Hradce Králové strávit společně 5 dní rybařením. Podmínky pro lov nebyly zrovna ideální.

Na revíru právě končilo tření a sluníčko nám dávalo znát svojí sílu každý den už od ranních hodin. I tak jsme se snažili dostat z vody co možná nejlepší ryby. Přes noc a ráno jsme ryby tahali ze dna a v průběhu dne se nám docela dobře dařilo ryby odchytávat na Zig-rig. V průběhu 5 dní se nám podařilo ulovit 51 ryb. Většinou jsme chytali ryby v rozmezí 9-14 kg. Povedly se i dvě ryby přes 20 kg, a to jeden kapr 21+ kg a jeden jeseter, také 21+ kg. Co se týká nástrah, tak asi nejlépe fungoval Spice Shrimp a Sea Food. Buď samotná kulička, nebo odlehčená ananasovou plovkou.

Přeji všem krásné chvíle u vody!

Za LK Boys David "Popíl" Popelka

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00