LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Kaprové pelety budoucnosti: Šťavnaté „bonbóny“ na kapry se silnou vůní a výraznou barvou!

Pelety na kapry patří k těm nejvíce populárním nástrahám a návnadám na kapry. Není se vůbec čemu divit! Kaprové pelety totiž nabízí opravdu perfektní vlastnosti, díky kterým může rybář zažít nezapomenutelnou výpravu za velkými kapry. Ovšem! V posledních letech tento segment nenabídl nic revolučního, co by pelety na ryby posunulo o krok dopředu. Tedy až doteď! Na česko-slovenském rybářském trhu se objevila revoluční novinka! O co jde? O nádherně šťavnaté nugety na kapry, které nabízí silnou vůni a luxusní konzistenci…

Blok souvisejících produktů

Krmné nugety CUC! Nugget Carp

Dokonalé nugety na kapry, které nabízí neuvěřitelně inovativní vlastnosti. Jaké například? Hlavní výhodou těchto nuget na kapry tkví v jejich konzistenci. Jak to myslíme? Nugety jsou vyráběny „za studena“, což je zcela zásadní! Proč? Díky tomuto výrobnímu postupu mají tyto nugety nádherně silnou vůni a koncentrovanou chuť! Tohle kapři prostě milují!

Krásně výrazné nugety v příchuti mango…

 

A ještě něco! Nesmíme zapomenout, že tyto nugety nejsou tvrdé jako jejich klasičtí „příbuzní“. Ne! Nugety na kapry CUC! Nugget Carp jsou sice tuhé, ovšem rozhodně nepřipomínají kámen. To v žádném případě! Ten rozdíl v tvrdosti je zcela viditelný na první pohled. A právě tato konzistence Nugget Carp dovoluje mnohem lepší uvolňování vůně a dalších atraktivních látek. Zároveň nugety ve vodě vytváří mnohem atraktivnější sousta. Ano! Tato mazlavá konzistence je pro kapry mnohem atraktivnější, a proto jsou tyto nugety na kapry CUC! Carp Nugget tak vhodné i pro rychlé chytání…

Pro srovnání: Klasické pelety na kapry bývají častokrát tepelně upravované. A to je problém! Protože tepelná úprava (třeba sušení), odvádí z pelet ty nejvíce atraktivní látky. Takže ty následně nemají tak silnou vůni nebo chuť, jakou by mohly mít. Tyto nové nugety CUC! Nugget Carp jsou ale zásadně jiné! Oproti klasickým peletám jsou mnohonásobně atraktivnější, protože mají silnou vůni, chuť a úplně jinou konzistenci!

Bílé nugety v příchuti česnek

 

Pokud chytáte kapry především při krátkodobých vycházkách k vodě, pak jsou nugety CUC! Carp Nugget tou nejlepší variantou pro vás! Toto krmení je postaveno tak, aby okamžitě po vhození do vody začalo vysílat atraktivní potravní signály, a aby se na nugetách vytvořil sexy „povrch“. Takže během krátké chvíle přilákáte ryby k háčku. Ovšem! Nugety jsou dostatečně tuhé na to, aby delší dobu odolaly menším rybám, takže krmení „počká“ na kapry. Nugety jsou tak mnohde mnohem vhodnější než klasické krmné směsi, které cejni, plotice nebo perlíni rychle spořádají.

Takto vypadají nugety uvnitř…

 

Nugety na kapry jsou dodávány v průměru 17 mm, což je ideální velikost pro rychlé vnadění ryb na lovné místo. Rybáři si tuto revoluční novinku mohou obstarat hned v několika příchutích. K dostání jsou výrazně sladké příchutě med a mango. Z našeho subjektivního pohledu jsou právě tyhle příchutě absolutní bombou pro chytání kaprů na jaře.

Nugety rozhodně nejsou tvrdé! Ale musíte se hodně snažit, abyste je roztlačili v prstech.

 

Další variantou jsou potom masové příchutě bloodworm (patentka), smoked liver (játra) a spice shrimp (kořeněná kreveta). Tyto živočišné nugety jsou maximálně vhodné na „potravně chudé“ vody, na kterých každý kapr ocení živočišnou potravu. A nesmíme zapomenout ani na česnekové nugety, které nabízí velmi silný odér. Tohle je bomba do studené vody!

To je barev! Představte si takové krmné místo…

 

Krmné nugety na kapry CUC! Nugget Carp jsou velmi výrazným inovátorem v sekci pelet. Ano! Tahle návnada je krásně voňavá, šťavnatá a nabízí opravdu hodně zajímavou konzistenci. Těch výhod je opravdu hodně a my se nebojíme říct, že tohle jsou „pelety budoucnosti“.

Blok souvisejících produktů
Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00