LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Jednoduchá montáž pro chytání kaprů a amurů u hladiny: S tímhle si zachytáte i v horkém létě!

Chytání kaprů a amurů v létě u hladiny patří k nejvíce vzrušujícím rybařinám vůbec. A to zejména proto, že rybář vidí to, co se děje na hladině, až do samého záběru. Jak to v praxi vypadá? Nástraha leží pěkně u klidné letní hladiny, když v tom se k ní přiblíží obrovský stín ryby. Teď by se v rybářovi nikdo krve nedořezal! Stoprocentní adrenalin! Přesně takové chvíle si můžete užít při chytání kaprů a amurů v létě u hladiny. Láká vás to? Tak se podívejte na jednoduchou montáž, se kterou si perfektně zachytáte…

Každý rybář to zná! V létě častokrát praží ostré sluneční paprsky do klidné vodní hladiny, která je teplá jako kafe. Jenže právě tohle láká ryby! Takže kapři a amuři se pěkně zvednou k hladině, kde se sluní jako modelky. V tu chvíli mají rybáři „volno“, protože jejich montáže na dně teď žádnou rybu nezajímají. Ovšem to neznamená, že jsou pasivní! To ani náhodou! Stačí jen zvolit jednoduchou montáž, se kterou si můžete skvěle zachytat na hladině…

 

Plovoucí krmítko MATRIX Micro Bagging Waggler Loaded

Dokonalá pomůcka pro chytání kaprů a amurů u hladiny. Princip tohoto plovoucího krmítka od renomované anglické společnosti MATRIX je naprosto jednoduchý, ale naprosto geniální. Jak to funguje? Prostě na toto plovoucí krmítko dáte chutné krmení a nahodíte. Co se stane? Z plovoucího krmítka začne padat atraktivní návnada k nástraze pod ním. Díky tomu tak vznikne krmný sloup, ve kterém bude i naše nástraha. Tohle zaručeně funguje!

My osobně na toto krmítko nejraději používáme jemné krmné směsi, které mají pomalejší rozpad. Proč? Protože díky tomu krmný sloup vydrží mnohem déle. Ideální je například krmení MVDE Turbo z Belgie, které je krásně hutné, a které ve vodě dokáže vytvořit neuvěřitelně silnou pachovou stopu. Pro tuhle rybařinu je fakt ideální! Jako nástrahu pak je velmi dobré použít například CUC! (viz níže).

Toto plovoucí krmítko je naprosto dokonalé při lovu amurů a kaprů během horkých letních dní, kdy se ryby drží ve vrchních částech vodního sloupce. Zároveň je toto plovoucí krmítko dokonalé i při chytání na silně zarostlých vodách (např. slepá ramena). A další využití tato pomůcka najde u silně zarostlých břehů na řekách, jezerech nebo rybnících. Právě zde totiž ryby v létě buďto odpočívají, anebo hledají něco dobrého k snědku.

Plovoucí krmítko se navazuje stejně jako průběžný splávek. Je to velmi rychlé: Nejprve na kmenový vlasec navlékneme plovoucí krmítko, pak ochranný korálek na uzlík, a obralík. K obratlíku nakonec připevníme návazec s háčkem. Hotovo dvacet! Vše velmi rychlé a jednoduché, přitom na zarostlé vody naprosto „smrtící“.

A ještě něco! Obrovskou výhodou tohoto plovoucího krmítka je to, že nabízí ten nejkrásnější záběr! Věřte nám, není nic krásnějšího, než vidět, jak se červená špička začne třepetat, až se nakonec ztratí pod hladinou. Tohle je prostě stoprocentní adrenalin! Opravdu nádherná rybařina!

CUC!

Naprosto ideální nástraha pro lov v létě s plovoucím krmítkem. CUC! je totiž nástrahou, která pod plovoucím krmítkem vytvoří neuvěřitelně lákavé soustíčko. Jedná se o měkkou nástrahu, která jde přímo napíchnout na háček, kde po vhození do vodního prostředí ještě více změkne. Tohle je pro ryby maximálně lákavé.

CUC! se vyrábí v celé řadě příchutí. Jakou pro letní lov kaprů a amurů nejvíce doporučujeme? Absolutně dokonalou (ale přehlíženou) příchutí je kmínový chléb! Tato příchuť je vyráběna ve světlém zbarvení, takže připomíná pářenou housku. Ovšem velkou výhodou tohoto CUC! je to, že vydrží i atak bílé ryby (na rozdíl od pečiva), takže nástraha „počká“ na kapry nebo amury. Luxus!

Blok souvisejících produktů
Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00