LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Fox Tyčová bójka Halo Illuminated Marker Pole Kit - set 1tyč 7m s ovladačem

Novinka

Fox Tyčová bójka Halo Illuminated Marker Pole Kit - set 1tyč 7m s ovladačem

Výrobce: Fox

Navrženo pro rybáře, kteří používají čluny pro krmení / zavážení nástrah a potřebují mít označené… Celý popis

Katalogové číslo: CEI180

5 200 Kč s DPH
Po registraci 5 200 Kč 4 940 Kč
Zdarma Doprava zdarma
Splátková kalkulačka Splátková kalkulačka

Expedujeme do: 5.3.2020
+
-

Popis produktu

Navrženo pro rybáře, kteří používají čluny pro krmení / zavážení nástrah a potřebují mít označené místo, kde pokládají montáže. Obrovský pokrok v oblasti bójek na rozdíl od těch, které jsou aktuálně na trhu. Zvýšená tloušťka stěny činí tyto bójky mnohem odolnějšími a silnějšími (slabší vrze na trhu jsou náchylné k prasknutí při manipulaci s nimi na člunu. Také k prasknutí dochází, když je umísťujete s připojenou zátěží a tyče se nadměrně ohýbají).

 • Dodáváno se zátěží 2.5 kg, což je mnohem těžší než všechny ostatní alternativy na trhu, které mají průměrně 1,5 – 1,8 kg a mají tendenci se během extrémního počasí pohybovat mimo původní místo. Naše hmotnost 2,5 kg byla přísně testována v nejnáročnějších podmínkách a určitě bude držet kompletní 7 metrovou délku bójky na místě, aby nedošlo k přemísťování plovoucími travami a nečistotami.
 • Dodáváné části: 4 x 1 m, 1 x 0,5 m, 2 x 0,75 m (průměr všech 22 mm) a 1 x 1 m horní část (průměr 27 mm) - celkem 7 m
 • Dodává se s odnímatelnou svítící vícebarevnou částí, která má šest barevných možností: červená, zelená, modrá, jantarová, purpurová, bílá
 • Nejdelší výdrž baterie – červená, zelená a modrá jsou nejlepší barvy pro výdrž baterií, s přibližnou životností 130 hodin, zatímco jantarová, purpurová a bílá mají výdrž baterie přibližně 75 hodin
 • Životnost v pohotovostním režimu (kapse zapnutá, ale LED nesvítí) je cca 552 hodin / 23 dní (s kvalitními novými bateriemi)
 • Světelné kapsule lze zapínat a vypínat pomocí dálkového ovladače Halo Remote (dosah 350 metrů při přímém pohledu)
 • 1x dálkový ovladač Halo Remote je součástí tohoto balení
 • Životnost baterií v dálkovém ovladači v pohotovostním režimu (u kvalitních nových baterií) je přibližně 833 dní / 2,28 roku)
 • Životnost baterií při používání (u kvalitních nových baterií) je přibližně 13 hodin / 46 800 x stisknutí tlačítka
 • Capsule Hanging Adaptor je v balení a umožňuje zavěšení kapsle samostatně na strom, vzdáleném břehu, na ostrově, apod.
 • Dodáváno také s 1 x kufříkem a 1 záslepkou (průsvitná, oranžová krytka pro případ, že nebude potřeba použít svítící sadu)
 • Mesh Weight a další rozšíření pro tyčovou bójku (2x 1 m) jsou k dispozci samostatně

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

Letní období
DUBEN - ŘÍJEN
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimní období
LISTOPAD - BŘEZEN
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Neděle:
ZAVŘENO