LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

FOX ARMA MESH

V jednoduchosti je krása. Mnohdy si říkáme, že trh je přehlcen všelijakými produkty, které snad nedávají ani smysl, ale je zde pár materiálů, které vám jistě pomůžou.

Není tomu tak dávno, kdy na trh přišela novinka od firmy Fox pod názvem ARMA MESH. Tato punčocha, náhodně podobná PVA punčoše však otevírá novou dimenzi při lovu na nástrahy, které se nedaly umístit pod háček. Dříve nemožné je ale dnes běžnou záležitostí. Například lov na pelety o průměru dvou milimetrů, použití tuňáka či nadrobeného chleba nebo směs partiklů není pro ARMA MESH vůbec žádný problém.

Zajímsavost: Dříve se místo ARMA MESH používaly dámské punčochy, což dnes, v době moderních technologií, můžeme vypustit.

S použitím ARMA MESH můžete návazec položit pár metrů od břehu stejně jako více než sto metrů daleko bez obav, že nástraha opustí návazec. Zde je krátký návod, jak ARMA MESH využít.

Co všechno potřebujeme? Záleží pouze na vaší fantazii zde vidíme:
– Fox Arma Mesh
– Method mix
– Tygří ořech
– Liquid
dále můžete přidat drobná partiklová semena, chléb a další.

Jak na to

Připravené věci pro jednodení lov – Tigří ořech, method mix, liquid.

Method mix vysypeme do dózy.

Přidáme liquid a nálev z tygřího ořechu.

Do zvlhčené směsi přídáme tygří ořech.

Zvolíme takové množství aby naše směs byla stále kompaktní.

Připravíme si semena pro ARMA MESH.

Rozdrcená tygří semena vhodná pro zhotovení naší nástrahy pod háček.

Na konci Arma mesh uděláme uzlík.

Napěchujeme Arma mesh tak by jsme měli námi zvolenou velikost nástrahy.

Ideální prezentace která funguje perfektně!

Doufám, že vám tento krátký jednoduchý tip napomůže či rozšíří vaše rybářské obzory. Fantazii se meze nekladou, tudíž do Arma Mesh můžete použít téměř pro cokoliv co pod háček klasickým způsobem nedostanete.
Redakce Carp Dream

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00