LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

ESP BARREL BOBBIN KIT

ESP SWINGER BARREL BOBBIN KIT je kvalitní swinger vyráběný ve Velké Británii. Vyrábí se v sedmi barevných variantách. Balení obsahuje tělíčko bobbinu, dva různě dlouhé nerezové řetízky a přídavné závaží.

Všechny komponenty kromě kuličkového řetízku jsou ve Velké Británii obrobeny ve vlastní továrně, což zaručuje mimořádnou kvalitu a přesnost. Tělíčka mají esteticky příjemný zaoblený tvar a váží 5gramů. Balení obsahuje dva nerezové kuličkové řetízky, které mají jedinečnou vlastnost. Na jednom konci řetízku jsme použili plastový konektor a 3g nerezový konektor na druhém. To umožňuje řetízek jednoduše otočit, aby se v případě potřeby zvýšila hmotnost bobbinu na 8 gramů. Přidání 3g nerezové přídavného závaží zašroubovaného do držáku u hlásiče dále zvyšuje hmotnost bobbinu o další 3 gramy, celková hmotnost je tedy 15 gramů. Díky tomu je jeho použití vysoce všestranné, jelikož si bobbin můžete upravit do každé situace. Od lovu s povolenými vlasci, kdy je možno použít hmotnost bobbinu minimální, až po lov ve velkých vzdálenostech s napnutým vlascem či silném větru, kdy se přidáním závaží hmostnost bobbinu zvýší.

Balení obsahuje dva nerezové řetízky. První řetízek v délce 18 cm a druhý v délce 7,5 cm. Součástí jsou také dva vyměnitelné klipy na vlasec či šňůru. Jeden klip je hladký a volně se pohybuje po vlasci a druhý klip má v sobě drážku, do které můžeme upevnit vlasec. Tím máme bobbin uchycený na vlasci pevně, díky tomu se zvýší jeho citlivost a signalizuje nám každý dotyk ryby na vlasci.

ESP SWINGER BARREL BOBBIN KIT se vyrábí v sedmi barevných variantách:

ESP SWINGER BARREL BOBBIN METAL HEAD KIT - Kovový bobbin váží 15 gramů a lze ho jednoduše našroubováním na řetízek vyměnit s barevnými plastovými tělíčky. Společně s konektorem z nerezové oceli na řetízku a přídavným závažím lze hmotnosti bobbinu zvýšit na 21 g. Tato zvýšená hmotnost zlepšuje indikaci záběru při lovu na delší vzdálenost s napnutými vlasci a zejména za větrných podmínek. Kev Hewitt upřednostňuje kovové tělíčko na většině svých výprav.

ESP ISOTOPE - Při lovu v noci jsou velkými pomocníky izotopy. Izotopy jsou malé tyčinky, které permanentně svítí po dobu až 10 let. Jsou obaleny průhlednou PVC trubičkou, která nejen chrání sklo izotopu, ale také zajišťuje těsné zasunutí do štěrbiny v bobbinu bez potřeby lepidla nebo těsnicího tmelu.

Kompletní prezentaci těchto produktů si můžete prohlédnout v následujícím videu. Pro české titulky klikněte na "Nastavení -> Titulky -> Automatický překlad -> Čeština".

 

Blok souvisejících produktů
 

 


LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00