LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Dvě krátké vycházky

Zdravím LKáčka, nedávno jsem se vydal na svou oblíbenou vodu, která leží v krásném prostředí Slavkovského lesa. Na této vodě jsem už párkrát chytal, viděl jsem zde krásné ryby, ale bohužel se mi zde moc nedaří. Proto je pro mne každá návštěva této vody velikou výzvou. Měl jsem před sebou dvě krátké vycházky u této krásné vody.

První vycházku jsem se probudil do teplého, ale deštivého rána. První, co mě napadlo bylo, že by mi změna počasí mohla pomoc. Po příjezdu k vodě jsem vybalil věci a chystal montáže. Na jeden prut jsem použil návazec z fluorocarbonu a jako nástrahu zvolil Fresh boilies Nutric Acid/Ananas 18mm obalený v pastě a přidal jsem malé PVA s peletkami stejné příchutě. Na druhý prut jsem zvolil návazec ze šňůrky Gladiator a za nástrahu Peperin 18mm obalený v pastě a taktéž PVA s peletkami. Pár hodin po nahození se mi rozjíždí Nutric Acid/Ananas. Po chvilce podebírám malého, za to krásného řádka. Rychlá fotka a šup do vody. Zhruba po hodině přichází záběr i na Peperin. Opět menší ryba, krásný lysec. To bylo z této vycházky vše. Odjíždím domů spokojený a těším se na další vycházku na tuto vodu. 

Druhá vycházka pro mne byla utrpením. Neskutečné horko hned od rána. Slunce pálilo a já cestou k vodě přemýšlel, jakou montáž a nástrahu zvolím. Po příjezdu k vodě bylo rozhodnuto. Ryby byly na hladině, a tak jsem zvolil Zig rig s popkou Compot NHDC 18mm na jeden prut a na druhý prut opět můj oblíbený Nutric Acid/Ananas. Slunce nabíralo na síle čím dál víc, když v tom se rozeznívá můj hlásič, brzda se rozjíždí a já vím, že Zig rig byla správná volba. Podebírám menšího šupináče. 

Před lovem jsem nijak nevnadil, jelikož jsem měl vždy jen pár hodin na chytání, ale i přesto se mi podařilo pár ryb ulovit. Tak zase někdy od vody. 

Za LK Boys
Pavel Barták

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00