LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Dvakrát 20+ během 12 hodin!

Každá kaprařská výprava přináší svůj specifický příběh. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. K vodě se mně vůbec nechtělo, měl jsem hodně práce v práci a stejně tak i kolem našeho domu. Bylo však velice dobré období pro lov a Hanča s Mirou vyrazili na návštěvu k babičce. Stále jsem však byl nakloněn tomu udělat všechnu práci a užít si klidný večer sám doma.

Pozdě odpoledne jsem volal s Milošem ohledně nějakých pracovních záležitostí a zabrousili jsme diskusi i na lov. Říkal jsem mu, že jsem chtěl dnes vyrazit na noc ale, že toho mám dost a budu doma. Na druhém konci telefonu se ozvalo, "neblbni, to já bych jel hned". Touto krátkou větou se postaral o to, že jsem k vodě s vypětím všech sil vyrazil!!! To co tato krátká vycházka přinesla bylo až neuvěřitelné. Na tomto revíru jsem strávil řadu dní a nachytal mnoho hezkých ryb ale nikdy jsem se nedostal na ty opravdu veliké jedince. Tentokrát tomu bylo ale jinak. Dva záběry za dvanáct hodin a dvakrát dvacet kilogramů plus. Ani jsem tomu nemohl věřit!!! Záběry přišly na málo prokrmeném místě na jednu malou pop up nástrahu Compot NHDC. Nikdy člověk neví, co mu chvilka u vody může přinést za zážitky. Díky všem, kteří se na tomto krásném lovu podíleli...

Blok souvisejících produktů
Autor: Jaromír Kratěna

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00