LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Drennan – kvalitní návazce za pár kaček!

Jsou situace, kdy potřebujete rychle vyměnit návazec, nemáte tolik času, špatně vidíte anebo potřebujete inspiraci fungujícího návazce? Pro takové případy firma Drennan připravila hotové montáže z neviditelného fluorocarbonu a kvalitních komponentů.

 

Rybářské návazce mají různé nosnosti, velikosti háčků, ale také možnosti nastražení. Můžete například pomocí jehly Drennan Pushstop jednoduše navléknout libovolnou nástrahu bez použití zarážky a v okamžiku chytáte na vlasovou metodu. Nebo rádi používáte pečivo, peletky nebo extrudy? Pro tyto situace jsou zase skvělé návazce s gumičkou, kterou pomocí navlékače Pellet Band Stretcher natáhnete na nástrahu.  Každý speciálně vytvořený návazec se hodí pro konkrétní lov – najdete zde například návazce na kapry nebo cejny, návazce pro chytání velkých nebo malých ryb. Pokud se chcete vyhnout titěrnému šmodrchání a užít si spíše okolní přírodu a rybařinu, hotové návazce Drennan jsou příležitost, jak být okamžitě připraven!

Blok souvisejících produktů
Autor: Tým Drennan

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00