LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Dokonalé navijáky z Anglie: Špičkové kaprové navijáky, které vydrží „celý život“! Obrovská kvalita

Navijáky na kapry patří k nejvíce vytíženým součástem rybářské výbavy. Tyhle stroje musí vydržet těžké síly, které vyvíjí třeba zdolávané ryby. Hodně rybářů už pochopilo, že je někdy lepší investovat do navijáků na první pohled větší částku. Proč? Kvalitní navijáky zaručují to, že budou sloužit podstatně delší dobu, a že se ty peníze vlastní „vrátí“, protože rybář nemusí neustále měnit levnější modely pořád dokola a dokola. Jenže! Jak v této nekonečné nabídce kaprových navijáků najít takové stroje, které vydrží opravdu hodně dlouhou dobu? Teď si ukážeme jedny hodně zajímavé navijáky, které slibují obrovskou kvalitu. Není se co divit – jedná se o spolehlivé stroje od anglické firmy…

Kaprové navijáky ESP Onyx Compact Big Pit

Geniální navijáky na kapry, které jsou ale ve stínu marketingově známějších značek. A to je fakt velká škoda! U anglické společnosti ESP, která patří k legendárním firmám na Ostrovech, není žádnou frází, když se o jejich produktech mluví jako o „nesmrtelných strojích“. Ano! Už to, že KAŽDÝ NAVIJÁK prochází důkladnou kontrolou před „puštěním“ na trh, o něčem svědčí. Šance, že tyto navijáky na kapry se porouchají, je prostě „mikroskopická“.

Anglická společnost ESP opravdu maximálně dbá na kvalitu a spolehlivost. O tom svědčí i to, že tato firma produkuje jen několik málo modelů, které jsou ale léty osvědčené. A o kterých je skálopevně přesvědčena, že vydrží „cokoliv“. ESP prostě nejde cestou kvantity, ale kvality! Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní naviják na kapry, který vám vydrží extrémně dlouhou dobu, pak nastražte uši.

 

VIDEO: Jak vypadá naviják ESP Onyx Compact Big Pit? U videa lze zapnout české titulky.

 

Kaprový naviják ESP Onyx Compact Big Pit každého rybáře zaujme už jeho elegantním vzhledem. Naviják má krásně matné zbarvení, které sice „nebije“ do očí, ale rybář už na první pohled pozná, že má v rukou něco exkluzivního. Celkový dojem z nádherného designu pak podtrhuje i dřevěná klička, která je opravdovou lahůdkou.

Tento naviják na kapry pochopitelně nabízí naprosto hladký chod. K tomu dopomáhají i NEREZOVÁ ložiska (7+1), která zaručují geniální práci i v těch nejtěžších podmínkách. Co se týče „vnitřností“ navijáku, ty jsou také zhotoveny z prvotřídních materiálů, které slibují obrovskou výdrž. Ještě k tomu chodu: Převodový poměr je 4,8:1, takže na jedno otočení kličky rybář navine 95 čísel vlasce.

Další věcí, do které se u těchto navijáků doslova zamilujete, je jejich brzda. Na navijáku jsou dvě výměnné matice brzdy – FD (Fine Drag/jemná brzda), která slouží k postupným změnám odporu. Druhá matice má označení RL (Rapid Lockdown), která zajišťuje extrémně rychlou změnu brzdy z volné cívky na utaženou. Tahle možnost výběru je fakt naprosto super!

A ještě k cívce navijáku: Rybář si může volit mezi dvěma provedeními cívek. První cívka (ultra-mělká) má kapacitu 300 metrů vlasce o průměru 0,33 mm. Druhá cívka (mělká) má kapacitu 300 metrů vlasce o průměru 0,37 mm. Obojí cívky mají perfektní tvar, který napomáhá k bezproblémovému odvíjení vlasce při nahazování, což napomáhá k delším hodům.

Pokud si právě kladete tu otázku, jaký naviják na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické firmy ESP. Tento naviják nabízí dokonalé vlastnosti – skvělý chod, vynikající brzdu, velkou odolnost nebo nádherný design. Tato investice do nového navijáku se jednoznačně vyplatí, protože tyhle stroje budou bezproblémově sloužit opravdu hodně dlouhou dobu. Doporučujeme!

Blok souvisejících produktů
Autor: Tým ESP

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00