Naviják LT s kovovým tělem a konstrukcí Airdrive.Díky kombinaci nové koncepce Airdrive Design a kovového těla navijáku odolného proti deformaci nabízí 23‘ Lexa hedvábně hladký chod a velkou navíjecí sílu.Koncepce Airdrive dále snížila hmotnost navijáku a posunula jeho těžiště do zadní části, což umožňuje ještě citlivější lov a lepší nahazování.Rotor Airdrive z materiálu Zaion V pracuje i při nízkém tahu bez výrazného počátečního odporu a zajišťuje vysokou citlivost a optimální prezentaci nástrahy – a to i při použití lehkých nástrah. Celý popis
Katalogové číslo: 10228-300
Výrobce: Daiwa
5 211 Kč
Po registraci 5 211 Kč 4 950 Kč
Naviják LT s kovovým tělem a konstrukcí Airdrive.
Díky kombinaci nové koncepce Airdrive Design a kovového těla navijáku odolného proti deformaci nabízí 23‘ Lexa hedvábně hladký chod a velkou navíjecí sílu.
Koncepce Airdrive dále snížila hmotnost navijáku a posunula jeho těžiště do zadní části, což umožňuje ještě citlivější lov a lepší nahazování.
Rotor Airdrive z materiálu Zaion V pracuje i při nízkém tahu bez výrazného počátečního odporu a zajišťuje vysokou citlivost a optimální prezentaci nástrahy – a to i při použití lehkých nástrah. Kovové tělo navijáku se stará o uložení převodů odolné proti deformaci a trvale hladký chod. Převody Tough Digigear jsou precizní a extrémně pevné, což zajišťuje optimální přenos síly i při vysokém zatížení. Nově navržený překlapěč Airbail spolehlivě zabraňuje zamotání vlasce do překlapěče – ideální pro lov v silném větru. Extra lehká cívka Airdrive snižuje hmotnost celého navijáku a díky speciální hraně umožňuje velké nahazovací vzdálenosti. Konstrukce Magsealed na hřídeli nabízí ochranu před vniknutím vody a částeček nečistot a vede k prodloužení životnosti zejména v náročných podmínkách mořského rybolovu. Perfektní naviják pro ambiciózní lov candátů, mořských pstruhů, štik a okounů.
• AIRDRIVE design
• Hliníkové tělo navijáku
• 5 kuličkových ložisek
• ZAION V® AIRDRIVE ROTOR®
• TOUGH DIGIGEAR®
• Brzdný systém ATD™ Type-L
• AIRDRIVE ABS® cívka na daleké hody
• AIRDRIVE BAIL
• Rolnička Twist Buster® III
• Strojově obráběná hliníková klička
Model LT3000
Hmotnost 245 g
Kapacita 150 m/0,33 mm
Náhradní cívky Ne
Počet ložisek 5+1
Převod 5,2:1
Návin na otočku 77 cm
Síla brzdy 10 kg
Nové Daiwa navijáky BG kombinují nejvyšší odolnost se silou při navíjení a s hedvábně hladkým chodem.…
Nové Daiwa navijáky BG kombinují nejvyšší odolnost se silou při navíjení a s hedvábně hladkým chodem.…
Nové Daiwa navijáky BG kombinují nejvyšší odolnost se silou při navíjení a s hedvábně hladkým chodem.…
Nové Daiwa navijáky BG kombinují nejvyšší odolnost se silou při navíjení a s hedvábně hladkým chodem.…