LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

CUC! Karamel - Jarní TIP

    Zdravíme Vás přátelé, kolegové rybáři i rybářky. Pomalu a jistě přichází jarní období a hodnoty teploměrů v posledních dnech stoupají. Voda se začíná ohřívat a ryby shání potravu, aby načerpaly energii. Máme pro Vás skvělý tip na zachytání, který jsme připravili s předstihem v podzimní čas. Tato bašta je skvělá právě v ledové vodě (JARO, PODZIM). Pojďme na to!

          Brzké jaro je období roku, kdy většina z nás vyráží k vodě s cílem si zachytat a pobavit se. Následující fotoseriál je návodem či postupem, jak si v tomto chladném počasí zachytat veškeré kaprovité ryby.

          Firma LK BAITS právě pro účely rychlého chytání (nejen v chladné vodě) vytvořila skupinu krmení zvané CUC!. Z původních CUC! kostiček se pomyslná rodina rozrostla o další produkty. Mezi tyto nové produkty patří CUC! Nugetky, CUC! Dipy a CUC! Rozinky, které se vyrábí v několika atraktivních příchutích. Nejnovější příchutí CUC! rodiny se stala veleúspěšná příchuť KARAMEL. 


          Náš tým si pro Vás připravil již výše zmíněný fotoseriál, ve kterém si podrobně ukážeme a popíšeme jeden z mnoha možných postupů přípravy, jak a z čeho si vytvořit atraktivní sousto pro rychlý lov.

Jako základ krmení zvolíme směs TURBO CLASSIC Směs nasypeme do nádoby.
Další složkou, kterou do našeho krmení použijeme, je sypký posilovač s příchutí KARAMEL (Nový posilovač má světlou barvu). Posilovač nasypeme do suché směsi TURBO CLASSIC. Posilovač dávkujte 1 - 3 a polévkové lžíce na 1 kg směsi.
Suchou směs pořádně promícháme. Důkladně promíchanou suchou směs postupně vlhčíme vodou a mícháme do vhodné konzistence. Pro větší atraktivitu můžete do vody přidat dip a rozmíchat jej před nalitím do směsi.
Směs zamícháme a necháme chvíli odpočinout. Pokud je směs příliš suchá, tak ji dovlčíme. Když směs odpočívá, máme chvíli času, tak si připravíme návazec s námi zvolenou nástrahou.
Další složkou, kterou do naší krmítkové směsi přisypeme jsou CUC! Nugetky. S nugetkami nešetříme. Voňavé nugetky pozvednou směs na vyšší úroveň atraktivity, navíc jsou vlhčené, takže nevysuší naši směs.
Takto vypadá směs připravená k použití. Směs dáme do method formičky.
Do formičky vložíme method krmítko a zmáčkneme. Pro lepší vyklepnutí doporučujeme formičku předem navlčit buď vodou nebo dipem. Po vyklopení z formičky vznikne krásně pravidelný tvar, který napomáhá k přesnému nahazování.
Již hotové sousto zatraktivníme CUC! dipem dané příchutě a můžeme nahazovat. Úlovek na sebe nenechá dlouho čekat.

 

 

Doufáme, že jsme Vám tímto alespoň trochu nastínili možnosti využití produktů CUC! a věříme, že Vám naše produkty dopomohou ke spoustě úlovků a krásných zážitků u vody.

S pozdravem 

Tým LK BAITS

Blok souvisejících produktů

 

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00