LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Co se skrývá v pytlíku? River Ace Black

Tento pytlík s nápisem River Ace, který vás na první pohled zaujme svým designem ve stylu vlajky Velké Británie, vám napoví, odkud asi jeho receptura pochází. Ano, přesně tak! Toto krmení bylo vyvinuto předními britskými závodníky pod vlajkou firmy MVDE.

Toto krmení je z mého pohledu velmi dobře přirovnatelné ke klasickému a mnoha předními závodníky opěvovanému černému Turbu. Je mu podobné barvou, vůní, dokonce i strukturou. Čím se ale liší, je složení, díky kterému se z něj stává krmení vyhovující jistým konkrétním podmínkám. Tato krmná směs je svými vlastnostmi jako stvořená pro lov v silném proudu.

Krmení River Ace je nabízeno ve dvou barevných provedeních. Konkrétně v barvě černé a v barvě hnědo-červené. Obě tyto varianty jsou poměrně tmavé, což z mého pohledu na tmavém podloží nevzbuzuje v rybě tolik nedůvěry jako barva světlá.

Vůně je nasládlá, odpovídající použitým komponentům. Kdo už používal Turbo, aroma této směsi pozná.

Struktura směsi River Ace je středně hrubá, tedy neobsahuje žádné výrazné velké částice. Díky svému složení je směs však velmi lepivá a těžká, čímž se stává ideální volbou pro tažné a hluboké vody.

Toto krmení bych díky jeho vlastnostem použil jako základové, tedy jako krmení udávající strukturu výsledné směsi zaměřené na lov ryb proudu (tj. podoustev, cejn, tloušť, ostroretka, parma…) .

Tip na míchání:

Autor: Filip Vydra

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00