LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

2. kolo na Roudnici

Ahoj všem, 
v polovině října jsem se po měsíci vrátil na pískovnu Roudnice. Už v září to bylo super, jen naší výpravě chyběla ta pomyslná třešnička na dortu v podobě místního mohykána. Takže cíl byl jasně dán. Pokusit se přelstít místní velké matadory.

Na chytání jsem měl s kolegou vytyčené tři dny, což, jak určitě všichni dobře víte, u vody uteče neskutečně rychle. Krmení jsme měli už předem připravené, takže hned, jak to bylo možné, tak to letělo do vody. Za výpravu jsme otestovali, co se dalo, protože rybám se zrovna moc nechtělo. Jako nejúspěšnější nástrahou se pro tu to výpravu pro mě stala balančka Nutric Acid/Pineapple doplněná jednou kostičkou CUC! - Ananas. Na tuto nástrahu jsem dostal tři moje největší ryby této výpravy – 15+, 16+ a dokonce i 21,20 kg. Ať vám to do konce sezóny ještě pípípípípípááááááá…!

Za LK Boys
David "Popíl" Popelka

Autor: David Popelka

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00