LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Začátek Prázdnin

Čau LKáčka,

na začátku prázdnin hned po vysvědčení jsem vyrazil na mojí oblíbenou svazovou pískovnu. Jakmile jsem přišel domů, tak jsem se dal do přípravy PVAček, udělal jsem si jich 10 a pak i pár návazců. Potom jsem rychle naházel věci do auta a pak už vyjel za dobrodružstvím.

Do hodinky jsem byl na místě. Zvolil jsem moje oblíbené místo a dal jsem se do vybalování věcí. Na první prut jsem zvolil panáčka Sea Food 18 mm s tou samou popkou, na druhý prut jsem zvolil můj oblíbený Peperin 18 mm a k obou montážím jsem dal ještě PVA. Ještě za světla mi přišel tento hezký šupík s váhou 10 kg. Pak až do tmy se nic nedělo a těsně před půlnocí mi přišel ještě druhý šupík s váhou 7 kg.

Za LK Boys Daniel Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00