LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Vydařená výprava na Roudnici

Ahoj LKáčka,

v první polovině září jsem s kamarády navštívil pískovnu Roudnice. Počasí přálo a ryby nadmíru spolupracovaly. Za čtyři dny se nám s kolegou povedlo dostat do podložky bezmála 50 kapříků o průměrné váze 11 kg.

Podařil se mi krásný lysec o váze 18,5 kg. Ryby byly aktivní hlavně přes den, takže v noci jsme si mohli odpočinout a nabrat síly na následující den. Rybám chutnalo snad vše, co jsme jim servírovali. Prostě co víc si přát. Snad jen pokoření hranice 20 kg. Třeba se to povede v říjnové výpravě, kde se vracíme na místo činu.

Ať vám to ještě pořádně jezdí!
David "Popíl" Popelka

Autor: David Popelka

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00