LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Velikonoce na Labi

Zdravím LKáčka,

ve dnech 19.4.-22.4. jsem vyrazil na mojí oblíbenou řeku Labe. K řece jsem přijel v pátek ráno. První den se mi nepodařilo udělat žádný záběr. Druhý den jsem se rozhodl, že se přestěhuji, a vyplatilo se...

Po příchodu na nové místo jsem si nakrmil cca půl kila boilie Peperin a Nutricu. První záběr přišel cca 2h po náhozu a já po chvilce podebral kapra o váze cca 6-7 kg, který si zobnul dvě kuličky Peperinu. Další záběr se dostavil odpoledne opět na Peperin, a to krásně stavěny šupináč o váze 15,5kg. Další den jsem opět dokrmil a jen co se rozednělo přichází další záběr, tentokrát na Nutric Acid a na konci byl šupináč o váze 9,5kg. Znovu jsem dokrmil a čekal na záběr. Ten den už se nic nedělo. Poslední den ráno jsem si dokrmil boilisem Peperin a Nutric Acid. Kolem 7h ráno se mi to rozjelo a po 10min zdolávání jsem podebral další slušnou rybu o váze 12,3kg.

Byly to krásné čtyři dny u řeky, které sem si parádně užil!

S pozdravem Petr Skopový

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00