LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sahara 2020 část 1.

Zdravím LKáčka,

v letošním roce jsem se rozhodl více věnovat revíru Sahara a zde bych vám trochu přiblížil první letošní výpravu na tuto vodu. Jelikož mi tato voda dávala v minulých letech těžkou školu, rozhodl jsem se na této výpravě nic nepodcenit a vše si připravit na 100%.

Co se týče krmení, tak jednoznačně nejlépe fungovala směs boilie Seafood, Nutric s ananasem a Corn. Jako nástraha pak dominovaly plovoucí nástrahy v čisté esenci Corn a Wild Strawberry. Za týden lovu se mi podařilo docílit 23 záběrů a zdolat 21 ryb. Z toho bylo 20 kaprů a 1 cejn. Jako nejlepší úlovky bych vyzdvihl 22kg lysce, dále 20,2kg šupíka... a také se mi povedlo navést do sítě podběráku známé ryby Sahary, a to Modráska a Otesánka. A jako třešnička na dortu přišli dva úžasní řádkáči, z nichž větší měl 15kg. Každá ryba na Sahaře má své kouzlo a je v úžasné kondici. Takže díky Saharo a v srpnu následnou!

Ať vám to všem jezdí.

S pozdravem Rosťa Šedý

Autor: Rostislav Šedý

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00