LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sahara 1/4

Výpravy tzv. „na rychlo“ bývají nejlepší. Využíváme příležitosti a vyrážíme na klubovou Saharu. Čekají nás čtyři dny rybaření a naše první výročí.

K místu přijíždíme za stmívání, unaveni cestou, a tak pouze kobrujeme pár hrstí kuliček na místa, kde se na hladině ukazují ryby. Lovit jsme se rozhodli na ověřený Seafood a novinku Peperin. Naše montáže nahazujeme druhý den ráno. Záběry přichází postupně během dne. Krásně zdraví kapři od 9 do 14kg. Na začátek dobrý. Co přinese další den, to teprve uvidíme…

Jan Drož a Eliška Holubová

Autor: Jan Drož a Eliška Holubová

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00