LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Rychlá noční akce

Ahoj LKáčka, 

i přes vytíženost ve škole jsem se dostal v září na jednu noční akci na menší řeku s mým kamarádem. Přijeli jsme v pátek těsně před setměním a stihli jsem si jen rozložit bivaky a už byla tma.

Na jeden prut jsem zvolil návazec Ronnie Rig a popku Ananas, na druhý prut 24mm Nutric Acid a k oběma montážím jsem přidal PVA. Jednu montáž jsem hodil k druhému břehu říčky a druhou lehce doprostřed. Pak už jen zbývalo čekat... Kolem 22. hodiny se rozjel prut mého kamaráda a na konci byl luxusní šupináč s váhou 13,60kg. Oba jsme byli nadšení a už nás ani nenapadlo, že přijde za chvíli ještě větší ryba. Oba jsme si povídali venku a najednou se rozjel můj prut hozený u druhého břehu. Po delším zdolávání nám skončil v podběráku nádherný šupináč s váhou 13,96kg, oba jsme se asi minutu na sebe dívali a nevěřili vlastním očím. Bohužel další ryby jsme se pak už nedočkali, ale byla to moc vydařená noční vycházka. Díky svatý Petře!

Za LK Boys Daniel Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00