LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Rok 2018 s produkty LK Baits

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný. 

Mou nejúspěšnější nástrahou byl Balanc Boilies Nutric Acid/Pineapple 20mm, buď samotný, nebo v kombinaci s Top ReStart Boilies Sea Food. Tato kombinace mi již druhým rokem nosí ty největší úlovky. V této sezóně jsem se i docela dost začal věnovat chytání na Zig-Rig. Je až neuvěřitelné, jak tato metody dokáže být úspěšná v průběhu celého roku. Závěrem bych chtěl poděkovat firmě LK Baits za jejich přístup k výrobě, jak návnad, tak i nástrah, a popřát nejen jim, ale i všem rybářům vše nej nej nej do nové sezóny 2019 a ať vám co možná nejčastěji zvoní hlásiče.

Mějte se co možná nejlépe…!

Za LK Boys David "POPÍL" Popelka

 

article img

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00