LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Receptura MVDE Filipa Vydry

Mou nejoblíbenější celoroční recepturou krmení MVDE je kombinace krmení TURBO Black + SUPERCRACK Bream / Bream Black. Je to pro mě nejuniversálnější receptura, na kterou sázím vždy, když jsem na nové vodě a potřebuji ji „zmapovat“. Díky své střední lepivosti lze tento mix používat na stojatých, mírně tekoucích, i velmi proudných řekách. S největším úspěchem s touto recepturou cílím na velké cejny, podoustve a jiné říční druhy.

TURBO používám v černé bavě jako základové krmení. Dávám ho dva díly na jeden díl krmení SUPERCRACK. Turbo je poměrně jemné krmení s malým množstvím hrubých složek o střední lepivosti. Toto legendární krmení je známé svým specifickým aroma, které přemáhá ryby celého světa.

Krmná směs SPUERCRACK Bream je ostrá, středně hrubá s dostatkem větších částic pro udržení velkých ryb v lovném místě. Její aroma je na sladké bázi a dobře na něj reagují zejména velké říční ryby. V kombinaci s krmením TURBO Black lze použít SUPERCRACK Bream v černé i základní žluté barvě.

Toto krmení lze lehce doplnit některými z posilovačů MVDE. Ideálně T-Orange, Caramel, nebo Vanilka. Na posilovač bych ale vsázel až vyloženě v letních měsících.

Dle cílové ryby můžeme krmení dále doplnit červy, hnojáky, kukuřící atd.

Filip Vydra
Team MVDE

Blok souvisejících produktů

RECEPTURA:

  • TURBO Black – 2 díly
  • SUPERCRACK Bream/Bream Black – 1 díl
  • T-Orange/Caramel/Vanilka – cca polévkovou lžící na 1kg směsi
Autor: Filip Vydra

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00