LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Poslední výprava sezóny II.

Po 20ti minutách nelehkého zápasu se vracím na břeh. Samozřejmě s rybou. Konečně... Když kolega viděl, co jsem zdolal, tak říká: "krásná ryba, kámo." Dávám krásného, zdravého šupináče do podložky a jdeme fotit. Po krásných fotkách, co mi kolega udělal, jdeme rybu vážit. Její čistá váha byla 14 kilogramů, po odečtení saku. Prostě úžasný, říkal jsem si. Takže teď jsem zakončil sezonu úplně úžasně. Kapra jsem pustil a odešel do bivaku.

Po 10 minutách se mi rozjel druhý prut, a tak jsem zase vyrazil na vodu, a na konci jsem měl dalšího zdravého šupináče. Ten teda bohužel nepřekročil 10 kilo, ale i těch krásných devět kilo bylo super. Potom jsem už ani nezavážel. Jel jsem jen dokrmit a nechal místo v klidu a šel spát. Ve 4 ráno mě vzbudí budík a já vstávám, odvážím zase svoje nástrahy k bójce, položil jsem je na hranu. Poodjel jsem si kousek se člunem, cca po 10 metrech jsem si položil back leady a valil na břeh. Na břehu jsem dal předšpičkový back leady a šel si připravit další krmení, abych si kapry udržel na místě. Bohužel přes den se nic nedělo, tak jsem kolem třetí hodiny šel převézt oba dva pruty. Jen jsem přepíchal nástrahy, aby byly voňavější, zabalil jsem si to do pasty, dal jsem k tomu voňavou punčošku. Jel jsem na břeh, zase jsem tam dal Backleady a šel v klidu odpočívat. Samozřejme jak mívám ve zvyku, tak jsem si lehnul a usnul a vzbudil mě ten nejhezčí zvuk, co kaprař zná. Vzal jsem prut a zjistil jsem, že kapr vypadá vetší. Tak jsem sednul na člun a jel jsem pro něj. 15 minut jsem nevěděl, co na prutu vůbec mám. Nechtěl se mi ukázat. Pak se najednou objevil u hladiny a byl to fantastický šupináč. Podebral jsem ho do podběráku a šel ho zvážit. Ručička váhy vystřelila na 16,25 kg, po odváženi saku měl kapr krásných 15 kg. To bylo užasné, já byl nadšený jako malý Jarda. Prut jsem už ani nezavážel, ale ještě mi tam ležel jeden proutek. A ejhle... 21:49 se to roztočilo. Nemohl jsem věřit svým očím, že mám další záběr. Rybu jsem ani nezkoušel ze břehu, šel jsem hned na člun a valil za ním. Najednou se mi po pár minutách boje objevil krásný lysec. Byl jsem jak smyslů zbavený, byla to krásná euforie. Měl krásných 9 kilo. Bylo to úžasné. Pustil jsem ho zpátky a šel spát, abych ráno ve 4 vstal. Po probuzení jsem si připravil montáže a šel jsem v 5 hodin zavážet, aby to tam klukům leželo. Použil jsem kombinaci boilies pop up Chilli Squid a těžkou kuličku G8-Pineapple a na druhým jsem dal jen pop up Wild Strawberry. Začal jsem balit věci. Po dvou hodinách bylo skoro všechno sbaleno až na bivak a pruty, které jsem se zrovna rozhodl jít vytáhnout. Po tom, co jsem udělal 2 kroky od bivaku, se najednou ozvalo pi pi piiiiiiiiiiiiiii a ja zas zažil ten pocit šťastného malého kluka. Rychle jsem šel na člun a byl tam další krásný lysec. Po rychlé fotce jsem ho pustil do svého království. Poděkoval jsem vodě za to, že mi dopřála takovou úžasnou výpravu. Sbalil jsem bivak a jelo se domů.

Za LK Baits Jiří Rambousek

Autor: Jiří Rambousek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00