LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Pardubické putování

Ahojky kamarádi a příznivci firmy LK Baits. V pátek jsem se vydal na výpravu. Původně známý úsek řeky mě ale bohužel zklamal a za 24 hodin jsem neudělal ani záběr. Tudíž jsem se rozhodl že se přestěhuji nad jez, který jsem měl skoro 2 kilometry daleko.

Všechno jsem zabalil a šlo se. Díky tomu, že jsem měl kupu věcí, tak jsem chodil na etapy. No, jen si to představte… Vzal jsem věci, ušel 150 metrů, tam je položil a šel jsem pro další. Po chvíli si mě všiml místní bezdomovec a říká: „Chlapče, vy se udřete, kam to až nesete?“ Tak jsme začali povídat a on mi nabídl že mi půjčí svůj vozík. Ani nevíte, jakou jsem měl radost. Radost z nákupního vozíku bezdomovce. Honem jsem přemýšlel, jak bych se mu odvděčil, aby nepřišel zkrátka. Vyndal jsem tedy alespoň svou poslední plechovku piva a podal mu jí. S poděkováním a domluvou, kde mu vozík nechám, jsme se rozloučili. Naložil jsem do vozíku veškeré své věci a už se jelo. Po půl hodině jsem byl na místě a začal jsem rozbalovat bivak a ostatní potřebné věci. Když jsem měl všechno hotové, konečně jsem si postavil vodu na své vytoužené kafe. Mezi tím jsem šel nakobrovat pár hrstí boiliesu Spice Shrimp a Chilli Squid. V klídku jsem si zalil kávu a šel si připravit pruty, abych ráno mohl nahodit. Bohužel u nás je noční lov zločin, za který se berou noty klidně až na rok. Ráno jsem konečně nahodil. Na jeden prut jsem dal Spice Shrimp a na druhý Chilli Squid a snažil se dělat možné i nemožné. Bohužel se ale až do úterý nic nedělo a nebyl jsem schopný udělat ani záběr od malé ryby. V úterý se to ale rozjelo a stálo to za to. Spice Shrimp mě podržel a přišel tento krásný šupík…

Za team LK Baits
Jirka Rambousek

Autor: Jiří Rambousek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00