LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

NUTRIGO – Klíč k úspěchu

Den výpravy nadešel a já s radostí skládal věci do auta. Chystal oblečení a jídlo. Už jsme byli na odjezdu, ale osud tomu chtěl jinak. Rozběhl jsem se, chtěl jsem přeskočit nízkou branku ve dveřích na dvorku, ale v tu chvíli se ozvala rána a já se skácel k zemi. Před očima hvězdičky a na zem začala kapat krev. Výprava se odkládá, jede se do nemocnice na šití! Prostě pátek třináctého. Další den můžeme vyjet. Snad už se nic nestane, pět stehů v hlavě by stačilo.

Na tuhle výpravu jsem připravil pouze dvě příchutě, a to Nutrigo COCO a PEPER. V tyto návnady jsem vkládal obrovskou důvěru. Pruty nahozeny, věci vybaleny a teď jen počkat na tón hlásiče. Pomalu se začínalo stmívat. Najednou se však do zvuku vroucí vody na čaj ozval táhlý zvuk hlásiče. Po chvilce zápasení mi v podložce ležel krásný šupinatý krasavec s délkou okolo jednoho metru. Nádhera. Kapr se nechal zlákat na Nutrigo Peper. Do půlnoci to byla takzvaně ničím nerušená noc. Jakmile ale odbila půlnoc, začal cirkus. Ryby braly a vůbec jim nevadilo, že bylo -5°C. Nám zamrzal podběrák, kyblík s vodou a podložka, ale i tak to byla nádherná noc plná krásných kaprů a jeseterů. Kolem čtvrté se vše uklidnilo a my se mohli prospat. Teda do doby, kdy přišel další kapřík. Nutrigo začalo šlapat a předčilo mé očekávání. Další ryba byl jeseter a hned po něm krásný lysec. Výprava se chýlila ke konci a nám nezbývalo nic jiného než sbalit věci a odjet. Nutrigo mě mile překvapilo, čekal jsem, že bude hodně dobré, ale ne až takhle. Po této výpravě mi přišlo, že větší ryby spíše přijímali Nutrigo Peper, ale zase na něj nebylo tolik záběrů jako na Nutrigo Coco.

Vojta Kunc

Blok souvisejících produktů
Autor: Vojtěch Kunc

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00