LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Míra a Hanka u vody

Naše další rodinné rybaření se tentokrát neslo v duchu kapraření. Je jasné, že jsme vše museli uzpůsobit tak, aby náš nejmenší člen týmu měl co největší komfort a byl spokojený. Tento úkol se nám povedlo naplnit stoprocentně a zbylo nám i trochu toho volna k tomu, abychom si po delší době zdolali pár hezkých kaprů. Byla to jen denní vycházka a tak bylo nutné využít každou volnou minutu.

Chytali jsme kousek od břehu, k čemuž nám krásně posloužily krátké pruty a menší navijáky. Krmení jsme zvolili velice atraktivní a nikterak jsme si nelámali hlavu s tím, jestli chytneme malého nebo velkého kapra. Chtěli jsme si tento náš den užít, tak jak to máme rádi, při aktivitě, kterou milujeme. Počasí, kapři a příroda spolupracovali jak jen nejvíce mohli a my jsme byli šťastni, že jsme si užili krásný den u vody. Z pohledu lovu i místa v autě jsme tentokrát sáhli po krátkých prutech Explorer a malých navijácích Eos, což se ukázalo jako ideální sestava pro lov v blízkosti břehu. Velice mile nás překvapila akce tohoto prutu jak v roztažené verzi, tak i složené. Jsou to opravdu pruty pro zážitkový lov. S návazci a montážemi jsme se nikterak nemazlili. Jsme vyznavači jednoduchosti s funkčností. Závěska Camo Edges, háčky Arma point, Camotex Soft, olověnka a olůvko a může to letět do vody. Prostě žádná věda. Co se krmení týká, tak jsme udělali mix krmítkovky Van Den Eynde Turbo s peletami a k tomu jsme přidali pár boilies Peperin a Nutriga, na které jsme pak společně s pop up i chytali.

 Jaromír Kratěna a Hanka Lindnerová

Blok souvisejících produktů
Autor: Jaromír Kratěna a Hanka Lindnerová

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00