LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Martin Vavřina a Nutrigo Peper

          Ahoj kamarádi. Dostal jsem se konečně na svou oblíbenou svazovou pískovnu. I když se jednalo o krátkou vycházku na pár hodin, o výběru návnady a nástrahy jsem měl úplně jasno.
         Nutrigo v příchuti PEPŘ je pro tento rok pro mě zbraň číslo jedna. Rozhodl jsem se, že nepůjdu po velkém počtu záběrů a bude se snažit o větší ryby. Nutrigo PEPER je právě k těmto účelům vyrobeno. Po náhozu jsem si užíval přírody a také jsem si dělal pořádek ve svém penále, když se mi v tom rozjela cívka navijáku. Popravdě jsem nečekal tak rychlý záběr, protože jsem si místo nikterak nepředkrmoval. První zářez na NUTRIGO PEPER a ryba 15+! NUTRIGO je opravdu nová dimenze návnad/nástrah a já se těším na další vycházky!
Za tým LK BAITS
Martin Vavřina 
Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00