LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Marcel Van Den Eynde

Belgická rodinná firma Marcel Van Den Eynde se zabývá výrobou návnad a nástrah více než 30 let. Při výrobě návnad a nástrah zakladatel Marcel Van Den Eynde spolupracoval s jedněmi z nejúspěšnějších hvězd z řad belgických rybářů. Proto si můžete být jisti, že používáte produkty, které byly testovány v těch nejtěžších situacích a nejprestižnějších závodech na celém světě.

Krmení MVDE je jedním z nejpoužívanějších závodních krmení, které pomohlo rybářům k mnoha titulům a vítězstvím. Firma MVDE vyrábí širokou škálu produktů jak na feeder, plavanou, tak i method feeder. V jejím sortimentu produktů naleznete jak směsi na bílou rybu, kapra, lína, cejna, tak i parmu nebo tlouště. Produkty firmy MVDE používají s úspěchem nejen závodníci v České republice, ale i nejlepší závodníci po celém světě. Jako jeden z nejznámějších produktu firmy MVDE je jistě černé a světlé Turbo. Ve světě se stalo již legendou, kterou používá spousta úspěšných rybářů. Málokterý rybář neslyšel o jejich osvědčených práškových posilovačích jako je T-Orange a Karamel. A myslím, že málokomu právě tyto tutovky chybí v tašce poslední záchrany, když přestane vše ostatní fungovat. Jsou zde ovšem i ostatní směsi a posilovače jak tekuté, tak i práškové, které jsou neméně úspěšně. Firma LK Baits se stala výhradním dovozcem této značky, což mi udělalo velkou radost. Není nic lepšího než používat to, čemu 100% věříte a dokážete s těmito produkty dělat i úspěchy při závodech.

Letos je to má nejlepší závodní sezóna. Začalo to vítězstvím na zimní lize, kdy bylo potřeba dokázat vyhrát v několika kolech jak na tekoucí, tak i stojaté vodě. Další úspěch byl skvělým výkonem zasloužený postup do 2. ligy. Věřím, že toto vše se nám povedlo za pomoci krmení MVDE a podpory firem MVDE a LK Baits. Naše feedrová sezóna se blíží pomalu do svého konce. Ale jistě ještě pár závodu odchytáme. Jak dopadneme? To ještě uvidíme… Pokud i Vy chcete být při svých výpravách úspěšní, zkuste vyzkoušet produkty firmy MVDE!

Blok souvisejících produktů
Autor: Jan Vacek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00