LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Letní výprava

Ahoj zdravím všechny fanoušky firmu LK baits.

V létě jsem se vypravil na týdenní výpravu na vodu, kam jezdíme každý rok. Letos jsem byl zvědavý, jak mu bude fungovat novinka Nutrigo Mango a beru si s sebou také Compot NHDC a Wild Strawbery, které nám vždy fungovaly.

Po příjezdu na místo a vybalení k nám pluje vedlejší rybář a povídá o své povedené výpravě. Nám se bohužel pořád mění počasí, což rybám k chuti moc nepřidá. První den jsme udělali jednoho kapra – krásného lysce o váze 18 kg. Do druhého dne se hodně rozfoukalo, což na tomto jezeře není nic dobrého, naštěstí mám jízdu na můj oblíbený Compot NHDC, povedl se mi nádherný šupináč s váhou 16 kg. Po něm následuje další jízda, tentokrát na Nutrigo s popkou Compotu, a podebírám krásného lysce s váhou 16,2 kg, kapra pouštím a mám velkou radost, moc lysců se tu nechytá a tenhle byl překrásný. Bohužel jsme další dva dny bez záběru, počasí se stále mění a po celém jezeru není známka aktivity ryb. Nakonec se mi povedl jeden supináč, se kterým jsem vedl dlouhý boj, v podběráku konči šupík přes 20 kg, který si zobl panáček Nutriga. Další dva dny se nic neudálo a my jedeme domů. I když tato výprava nebyla úspěšná jako ty dvě předchozí, kterým jsem dal název snů, tak jsme si ji užili a věřím, že to příště bude lepší.

Za LK Boys Martin Řehák

Autor: Martin Řehák

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00