LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Letní rybářský tábor

Zdravím LKáčka, v půlce července letošního roku jsem jel s mým bratrem a jedním kamarádem na rybářský tábor do Holína, což je malá vesnice nedaleko Jičína. Jelikož jsem na tomto táboře předešlé dva roky nebyl, tak jsem myslel, že se poměry na rybníku Ráj nezměnily, ale to jsem se velmi spletl.

První tři dny byly absolutně bez potahu. I když je tento rybník bohatě obsazen všemi druhy ryb, tak se bohužel nic nedělo, za což mohl velmi snížený stav vody a velké teplo. Pruty jsem tedy nechal nahozené 1,5 m od břehu s panáčkem Nutric Acid a jedním boilie přímo na dně. Další den ráno se chytil jeseter ruský 117 cm a dále 105 cm a 119 cm. Díky našim vedoucím jsme mohli být u vody nonstop, v normální posteli jsme spali tak jednou za celý týden. Sice ryby moc nebraly, ale to vůbec nevadilo. Probdělé noci u ohně s dobrými kamarády se prostě nezapomínají. Tábor se myslím velmi vydařil a já neskončil v baráži.

Jan Ježek

Autor: Jan Ježek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00